Siła reklamy bezpośredniej

Plakatowanie

Plakatowanie odbywa się w sprecyzowanym miejscu np.: wiaty, słupy przystankowe, tablice ogłoszeniowe lub inne według życzenia klienta. Raportujemy zdjęciowo całe akcje oraz zapewniamy materiały do zaczepiania plakatów.

 

Kolportaż bezadresowy

Na ściśle  wybranym obszarze targetujemy nasze akcje min do euro skrzynek (w blokach mieszkalnych), bezpośrednio pod drzwi, do skrzynek pocztowych, za wycieraczki samochodów oraz jako zawieszone na klamkę.

 

Kolportaż adresowy

Kolportaż odbywa się pod wcześniej wskazany adres lub zakres adresów – mieszkań lub firm. Przed kolportażem materiałów reklamowych i ulotek tworzymy bazę adresową. Pozwala to na selekcję odbiorców w konkretnych branżach.

 

Dystrybucja ulotek Warszawa

Działamy na terenie województwa mazowieckiego – szczególnie na terenie warszawy. Dlatego specjalizujemy się w rozdawaniu i dystrybucji na wyznaczonych obszarach.

 

Kolportaż materiałów reklamowych - Naręczny

Hostessy i kolporterzy przekazują powierzone materiały do rąk ściśle określonych lokalizacjach typu centra handlowe, okolice wskazanych firm. Nasi specjaliści mogą również targetować reklamę tylko do określonej płci przedziału wiekowego lub innych -  określonych wg wskazań klienta.

 

Oferta promocyjna

Dla każdego klienta mamy ofertę promocyjną – szczegóły przedstawiamy na spotkaniu.
Dojeżdżamy do każdego klienta na terenie warszawy.

O nas

Specjalizujemy się w kolportażu materiałów reklamowych. Realizujemy na zamówienie kolportaż druków bezadresowych i informacyjnych - ulotek. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego.

Connet With Us

   

JoomShaper